.

1 Плаќање се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску 2 Зачувам е нашиот препорачува мет
Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозо
Делови на другите : кликнете на фотографијата!Производи Покаже : Метал : 92.5% silve r + Кристал, 925 sterling silver обр
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА АЛИСА ОЕМ STORSние ќе ви ги понудиме најдобрите услуги и стокиДелови на другите : кликнет
Делови на другите : кликнете на фотографијата!Производи Покаже : Метал : 92.5% silve r + Кристал, 925 фунта сребре
Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозо
Материјал : 925 Фунта Сребро Обетки Животната средина : Олово,Никел Слободни Носи Повод : Свадба / Ангажир
Добредојдовте на нашата продавница !Производ : 4x Нова Мода Сон Catcher Dangle Earring Шарени Пердув Јаже Заврши Penda
ZS 925 Фунта Сребрена Пеперутка Обетки со Кристално Јасна Студ Обетки Симпатична Обетки за Девојки Деца Ж
Име : Ajojewel Месинг Микро Отвори Кубни Циркони Ѕвезда Студ Обетки За Жените Елегантен Накит Трговија На Го
Се надевам дека објектот е совршен кога ќе го добиваат тоа Ако ви треба добра под итно да и купите повеќе
Купување важни информации : 1 Секој фотографии 100% земени од реалниот производи .2 100% Гаранција за квалите
1 , почнавме во 2000 година ,производство на накит.2, имаме Фабрика цена ,најниската профит.3, Ние поддршка ре
За Било Какви Прашања Ве Молам Дозволете Ми Да ЗнамУживајте Во Вашиот ПревозотFeture : 1.100% Сосема Нов и Вис
Трговија на големо 10pairs Нерѓосувачки Челик Тенка Пресврт Карма Круг Студ Earring За Жените Злато Сребрена Б
7 Компјутери / Set Жените Бохемски Уво Ткаенината Клип Студ Обетки Поставите Мажите Пирсинг Накит Антички
Ако не сум ја прими стоката,она што можам да направам?А Ако не сте ја прими стоката во 35 дена,ве молиме ко
netQingtian НакитУживајте во вашата шопинг! Враќање & Наплата1) Ако производите не се исти како desription или скрш
Овие обетки се цврсти сребро, не сребро позлатен.KLTE005 Вистински 925 Фунта Сребрен Накит Гранат Розова Вид
Испорака 1.Сите производи ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена по извршената уплата надолу...