.

Поларизирана Замена на Леќи за Oakley Две Лице очила за сонце Клучните Параметри : Прецизност Поларизирани
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Модата, удобен, presbyopia од суштинско значење стоки Да се намали тов
КУПУВАЧОТ СЕ ПОКАЖЕ : Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се при
Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure упла
1) Рецепт од Еден Формат : SPH___CYL___Секира___Ajouter(ДОДАДИ) R (OD) : + / 1.00___0.50___60___+2.00 L (OS) : + / 100___0.50___60___+2.00 PD : 60mmоуdroit :
1 Рамка Боја : Црна, Пиштол, Злато2 Леќа Боја : сива, кафеава (упатување на мојата слика)3 Рамка Материјал : Б
Драги пријатели, добредојдовте на OTO ОЧИЛА ПРОДАВНИЦА!1 Мило да биде на услуга за вас Ве молиме да го пров
Answer : ___________________________ NOTE : ▲Нашите очила рамка само со обични леќа,ако ви треба промена во рецепт леќа,ве м
Почитувани купувачот , Добредојдовте на нашата продавница 1 Ние сме фабрика директни трговија на голем
Адвокатско Женска Унисекс Nerd Очила Јасно Леќа Eyewear Ретро Наочари Очила100% Сосема Нов и Висок КвалитетБој
Ако не можете да ја изберете бојата што сакате.Ве молиме кликнете на линкот подолу : Нова боја ќе дојде,а
00 (само за мултифокалната леќи)PD : 64 (R 32 / L 32)2) (Ние може да се испратат во САД,руската, Украина, New zeland, Авст
Peekaboo 2017 мода секси круг мачка око, очила за сонце од тебе бела црна голема дами сонце очила за жените мач
(7бои) Мажи Поларизирани очила за сонце Метални Легури Возење Очила Отворено Спортски 100% UV400 Очила Eyewear М
Материјал : СТПВкупна Должина : околу 70cm
Answer : ___________________________ NOTE : ▲Нашите очила рамка само со обични леќа,ако ви треба промена во рецепт леќа,ве м
ние гарантираме за очила со бидат во добра состојба Бидете сигурни дека на адреса ќе лево, од каде што ст
15324 Топло Препорачувам Жолтата Очила За Сонце Polaroid Мажите Сонце Очила За Ноќно Возење Во Темно Поларизи
DEN 57.00 113.76
Во форма достапна за нарачката
Помош excerise очни мускули и да се релаксираат вашите очи го Активирате вашиот физички визија способност д
Опис : Стилски ,светло и удобно Не даде притисок на вашиот нос при читањето на Јасни и се водат слободни л
Офталмолошки Optometry Maddox Леќа Комплет Наместен 2 парчиња во Црна Пластика тежок Случај # E0955051...