.

Накитот е пломба висок квалитет и вистински Австрија кристал (strass и компоненти полукристал) да се напра
Филм Шерлок Холмс Накит Слика Шерлок&Watson Име Прстени Отворање Прстен за Мажи Унисекс Најдобри Пријател
За ПроизводотDitheism Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната С
Производи Покаже : она што е во пратката : 1 прстен.Вистински фотографии :
Случаен за да испратите големинаПрстен големина : Внатрешен Дијаметар 16 MM19 MM8pcs / поставува Гроздобер Пр
1 НА LIEXPRESS ПРИФАЌА СЛЕДНИВЕ НАЧИНИ НА ПЛАЌАЊЕ : VISA, MASTERCARD, QIWI, WESTERN UNION И Т / Т(БАНКАРСКИ)2 КУПУВАЧОТ ГО ЗАШТИТ
5170109832247754 Топла 925 Sterling Silver парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче
Моден Накит Гроздобер Злато Позлатен Панк Прстен во Собата за Жена Коктел Прстени БРЕНД : Yumfeel Накит МАТ
Опис : Лице Прстен Големина : 19x18 mm скапоцен камен големина : 7x5, 3 мм Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Ед
Мешани целАко сакате да заработите мешан редослед ,ве молиме да се стави сите елементи во количката и по
Опис : Лице Прстен Големина : 17x16 m m скапоцен камен големина : 4, 2 mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Един
не кутијаДобредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни ел
Црна Циркони, Отворајќи Змија Прстени, Европската Бохемија Срцето на Бунтовнички Накит Прстен Најдобар
Сребро Позлатен Црна Циркониумотвори Надминувајќи Лејн Прстени, Европската Срцето на Бунтовнички Наки
Обичај Рака Печат Накит Шарм Почетната БУКВА Прстен Популарни Цинк Легура Вистински Ракопис Прстен Дев
100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : 6 7 8 9 10Материјал : 925 Sterling SilverКамен : Аметист
100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : 6 7 8 9 10Материјал : 925 Sterling SilverКамен : Бел Сафи
100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : 6 7 8 9 10 11Материјал : 925 Sterling SilverКамен : Бела О
Материјал : 925 sterling silverСкапоцен Камен : Бел БисерEscure Ви Се Исплати ОнлајнSHIPINGХонгконг пост Воздух Mail 1520 р
100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : изберете една Материјал : 925 Sterling SilverКамен :
100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : изберете една Материјал : 925 Sterling SilverКамен :
100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : изберете еднаМатеријал : 925 Sterling SilverКамен :
може да се купи мојата продавница други предмети плати заедно мојата продавница линк : http : / / www.aliexpress.com
100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : 6 7 8 9 10Материјал : 925 Sterling SilverКамен : Morganite Бе
100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : изберете една Материјал : 925 Sterling SilverКамен :
100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : 5 6 7 8 9Материјал : 925 Sterling SilverКамен : Бела Црн