.

Добредојдовте на нашата продавницаHydrangea Цвет и Лист Силикони Торта Мувла Фондан Торта Декорирање Алатк
Опис големина : 5.8 CM*5.8 CM тежина : 127g Материјал : Храна Одделение Силиконски Боја : објектот боја автоматск
11Карактеристики : ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три
Добредојдовте на нашата продавницаМала Големина Chrysanthemum Daisy Цвет Petal Силикони Торта Мувла Фондан Торта
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Бела (Како што сликите покажуваат) Го
Материјал : металТип : торта алаткаКоличина : 1pcsБоја : автоматски
Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствува
* Лесно да се добие, мирис и вкус далеку* Обновливи, нестапНапомена : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради
11Тип : Торта АлаткиМатеријал : СиликонФункција : ЕкоПријателскиГолемина : 4.1*1.4 cmТежина : околу 28gБренд Им
ИмеDemoulding Нож Не Боли Калапи Смола Материјал Торта Печење АлаткиМатеријалPPТежина16gГолемина22*2cm
Карактеристики : Нерѓосувачки Челик Крем Рог Форми Тесто Десерт од не ' Рѓосувачки Челик Мувла Едностав
Nonstick Силикони Печење Послужавник Лист Тенка Тавата за Печење Влошки Мувла Лесно Метод за Рерна Црвено П
Опис : Големина : Прибл : До Пречник од 15mm,Долу Дијаметар 30мм,Висина 50mmМатеријал : Нерѓосувачки челикКара
ОписСе користи за да се направи тесто, може да се направи процесот на тестенини одлуки стане полесно.Ком
Објектот специфики : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : ЦрнаГолемина : Прибл 400x255x21mm15.7"x10.0"x0.8"Карактери
Големина : 447x240mm Сите силикони чипка душеци се произведени од страна на храна безбедно силиконски матер
Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.Ние ќе ви одговори вашиот email во рок од 24 часа норма
тип : торта алаткиТорта алатки тип : фондан сапун мувлаБрој на модел : 5057Функција : Екопријателски ,пориб
Торта Чипка Мувла, Силикони Крокодил Чипка Габи,Фондан Силиконски Калапи За Торта Декорирање,Силикони
тип : торта алаткиТорта алатки тип : 26 букви силиконски калапБрој на модел : 50101Функција : Екопријателски
ДобредојдеВе молиме прочитајте и се потврди нашата превозот време и следниве услови се во ред за вас пр
1 PC / Многу Бебе Romper Cookie Мувла Момче Девојка Серија Печење Тесто Алатки Нерѓосувачки Челик Протези Форма
Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувл
Објектот Торта матрицата торта габи, прав, мувла Сито шлаг шеќер 1set / многу Големина Видите belowing големин
Бебе тема мувла фондан торта калапи чоколадо садови за кујна печење торта алатка D170Производот N аме Сил
Сапун Големина : 7.5 cm *7.5 cm*1.1 cm Ако ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да
Име : Срце облик, со мали вода капки силиконски калап * чоколадо мувла * сапун мувла * желе мувла * силикони
Опис : јас сум нов за донесување на фондан чипка, верувам дека ќе го направи подобро од мене : ) Уживајте в